Dida kukkumine uurimise alla?

04.10.2007 12:59

Eile peetud mängus FC - AC Milan toimunud insident väljakule jooksnud fänni ja AC Milani väravaluku Dida vahel võidakse uurimise alla võtta UEFA poolt. Sellekohase palve on esitanud ka Celtic'u juhataja Brian Quinn kes Dida käitumist ka veiderdamiseks nimetanud.

Mängust oli peetud juba 90 minutit ning mäng oli lisaminutitel kui väljakule jooksis fänn kes suundus Milan'i värava eest läbi, pani käe Dida vasakule õlale ning jooksis siis kohe edasi, Dida omakorda tegi paar jooksuliigutust justkui tahaks fännile järgi joosta ning kukkus siis kokku hoides nägu kinni. Mees viidi kanderaamiga väljakult ära, vasakul näopoolel hoidis jääkotti.

Celtic võitis mängu just normaalaja lõppuminutitel löödud väravast enne vahejuhtumi toimumist.

Dida ja AC Milan on ka enne mängijate ja pealtvaatajate vahelise vägivallaga kokku puutunud. 2005. aastal Meistrite Liiga veerandfinaalis koduse konkurendi Milano Interiga peetud kohtumises sai Dida pihta signaalraketiga. Selle tulemusena pidi Inter maksma 132 000 naela trahvi ja järgmised 4 Euroopa pinnal toimunud kohtumist peeti kinniste uste taga. Seekordne vahejuhtum tundub asjatundjate arvates siiski Dida poolse näitlemisega püüdes mängu kaotusest veel viimastki võtta, et väljakul allajäämist kuidagigi kompenseerida.


Seotud võistlus

Seotud uudised

Seotud uudised puuduvad

Seotud videod

Seotud videod puuduvad

Vaata lisaks

Täna, 21. mail 2024 on Eestis päikesepaisteline ilm

Täna, 21. mail 2024 on Eestis päikesepaisteline ilm

Täna, 21. mail on Eestis päikesepaisteline ilm. Puhub kirde- ja idatuul 3-9, puhanguti 12, rannikul kuni 14 m/s. Õhutemperatuur on 18..23, tuulele avatud rannikul 15°C ümber.

Konditsioneer paigalda enne suve

Konditsioneer paigalda enne suve

21. sajandil on suvised kuumalained ka meie kliimas tavaliseks saanud. Seeläbi muutuvad elu- ja tööruumid sageli talumatult kuumaks ja nendes viibimine raskeks. Konditsioneerid ei ole enam luksuskaup, vaid elukvaliteedi säilitamiseks vajalikud seadmed.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

info@jalkaportaal.ee | Jalkaportaal.ee 2024

Teine Maailmasõda | SuseLinux | Uusveeb | Emol | Emol Planet | Tihend | Silver | Sporditurg.ee