Holland 2 : 1 võit Côte d'Ivoire vastu.

16.06.2006 18:58
Holland oli see kes alustas kohtumist aktiivsemalt, mängu esimene värav sündis just nende poolt 22. minutil ja teinegi 26. Seejärel muutus ründavamaks Elevandiluu Ranniku meeskond ning 37. minutil õnnestus neil üks värav tagasi lüüa. Teisel poolajal enam väravaid vaatamata mõlema poole ohtlikele olukordadele enam ei löödud. Holland tõusis võiduga kindlaks edasipääsejaks alagrupist koos Argentiinaga.
Mängu toimumiskoht Stuttgart Gottlieb-Daimler-Stadion.

Hollandi koondis:
Cocu, Heitinga, Mathijsen, Ooijer, Robben, Sneijder, van Bommel, van Bronckhorst, van der Sar, van Nistelrooy, van Persie. Vahetuses Heitinga (Boulahrouz 45 min), Sneijder (Van der Vaart 49 min), van Nistelrooy (Landzaat 72 min).

Côte d'Ivoire koondis:
Boka, Drogba, Eboue, Kone, Kone, Meite, Romaric, Tizie, K. Toure, G. Toure, Zokora. Vahetuses Romaric (Yapi 61 min), B. Kone (Dindane 61 min), A. Kone (Akale 72 min).

Kohtunik kolumbialane Julian Oscar Ruiz Acosta.

Kollased kaardid: Côte d'Ivoire - Zokora (24), Drogba (40), Boka (65). Holland - Robben (33), Mathijsen (34), van Bommel (57), Boulahrouz (93).

Väravad: Holland - van Persie (22), van Nistelrooy (26). Côte d'Ivoire - Boka (37).

Seotud uudised

Seotud uudised puuduvad

Seotud videod

Seotud videod puuduvad

Vaata lisaks

Täna, 21. mail 2024 on Eestis päikesepaisteline ilm

Täna, 21. mail 2024 on Eestis päikesepaisteline ilm

Täna, 21. mail on Eestis päikesepaisteline ilm. Puhub kirde- ja idatuul 3-9, puhanguti 12, rannikul kuni 14 m/s. Õhutemperatuur on 18..23, tuulele avatud rannikul 15°C ümber.

Konditsioneer paigalda enne suve

Konditsioneer paigalda enne suve

21. sajandil on suvised kuumalained ka meie kliimas tavaliseks saanud. Seeläbi muutuvad elu- ja tööruumid sageli talumatult kuumaks ja nendes viibimine raskeks. Konditsioneerid ei ole enam luksuskaup, vaid elukvaliteedi säilitamiseks vajalikud seadmed.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

info@jalkaportaal.ee | Jalkaportaal.ee 2024

Teine Maailmasõda | SuseLinux | Uusveeb | Emol | Emol Planet | Tihend | Silver | Sporditurg.ee