Van Persie vorm siiani küsimärk

06.06.2008 16:16
Hollandi jalgpallikoondise peatreener Marco van Basten arvab, et nende esimene kohtumine tuleb liiga ruttu Arsenalis palliva ründaja Robin van Persie jaoks. Holland kohtub esmaspäeval grupi C esimeses mängus valitseva maailmameistri Itaaliaga.

Van Persie liitumisest koondisega on möödas loetud päevad, kuid siiski on näha tema vormi paranemist. Esimese ühise treeningu meeskonnaga tegi ta alles kolmapäeval.

Van Basten on rahul praeguste arengutega "Ta teeb iga päev suurt progressi ja me oleme rahul tema arenguga. Samas läheneb esimene mäng kiiremini ning ta ei pruugi selleks ajaks veel päris vormis olla. Muret valmistab enam tema vastupidavus, mis tiheda ja intensiivse treeningu all kindlasti ei parane, otse vastupidi."

Van Persie ise oli samuti samal arvamusel "Ma arvan, et mul on väga raske vastu pidada järjest 90 minutit."

Van Bastenil on enne eelseisva kohtumise mänguplaani paikapanekut veel treeningutel mõndagi teha. "Asjad liiguvad kiires tempos," ütles ta. "Suures pildis on asjad paigas, kuid on veel asju mida ma tahaks lähemalt vaadelda. Me oleme paaril viimasel nädalal kindlalt plaanist kinni pidanud. Samas on asju mida tuleks kindlasti muuta. Me mängime läbi mitmeid erinevaid stsenaariume."

Seotud uudised

Seotud uudised puuduvad

Seotud videod

Seotud videod puuduvad

Vaata lisaks

Täna, 21. mail 2024 on Eestis päikesepaisteline ilm

Täna, 21. mail 2024 on Eestis päikesepaisteline ilm

Täna, 21. mail on Eestis päikesepaisteline ilm. Puhub kirde- ja idatuul 3-9, puhanguti 12, rannikul kuni 14 m/s. Õhutemperatuur on 18..23, tuulele avatud rannikul 15°C ümber.

Konditsioneer paigalda enne suve

Konditsioneer paigalda enne suve

21. sajandil on suvised kuumalained ka meie kliimas tavaliseks saanud. Seeläbi muutuvad elu- ja tööruumid sageli talumatult kuumaks ja nendes viibimine raskeks. Konditsioneerid ei ole enam luksuskaup, vaid elukvaliteedi säilitamiseks vajalikud seadmed.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

info@jalkaportaal.ee | Jalkaportaal.ee 2024

Teine Maailmasõda | SuseLinux | Uusveeb | Emol | Emol Planet | Tihend | Silver | Sporditurg.ee