Suursoosikud jalgpalli MM-i alagrupimängudest edasipääsemisel

Suursoosikud jalgpalli MM-i alagrupimängudest edasipääsemisel
18.11.2022 21:55

Pühapäeval, 20. novembril algavad Kataris jalgpalli maailma meistrivõistlused, mille alagruppides sööstavad võistlustulle 32 riigi meeskonnad, keda näevad aga kaheksast alagrupist edasipääsejatena spordiennustusportaali Betsafe panustajad?

"Jalgpalli MM-il toimub meeskondade mõõduvõtt kõigepealt alagruppides, mille mängudes esimesele ja teisele kohale tulnud meeskonnad pääsevad edasi kaheksandikfinaali," selgitas Betsafe Balticsi spordiennustuste valdkonna juht Lauri Vahtramäe. Sealt pääseb kaheksa meeskonda edasi veerandfinaali, kellest neli omakorda poolfinaali ja kaks finaali. Esimeses ja teises poolfinaalis vastasele alla jäänud meeskonnad lähevad vastamisi nii-öelda pronksimängus, mille võitja saab MM-i kolmanda koha.

A-alagrupi favoriidid on Holland ja Senegal, mille koefitsient on vastavalt 1,10 ja 1,90. Senegalist kaugele ei jää ka Ecuador koefitsiendiga 2,00. Alagrupi neljas on Katar koefitsiendiga 4,35. "Seega võib ennustuste põhjal öelda, et kõige tihedam rebimine tuleb Senegali ja Ecuadori vahel," märkis Vahtramäe.

B-alagrupi kindlaks edasipääsejaks ennustavad panustajad Inglismaad, mille koefitsient on 1,05. Järgnevad USA koefitsiendiga 2,00 ja Wales koefitsiendiga 2,20. Alagrupi neljanda, Iraani, koefitsient on 3,80. "Sarnaselt A-alagrupiga võib näha teise edasipääseja osas heitlust USA ja Walesi vahel," sõnas Vahtramäe.

C-alagrupi kindel edasipääseja on Argentiina koefitsiendiga 1,08, järgnevad Mehhiko ja Poola võrdse koefitsiendiga 1,90 ning neljandana Saudi Araabia koefitsiendiga 8,00. "Sisuliselt võib öelda, et C-alagrupi teine edasipääseja on praeguse seisuga täiesti lahtine, sest nii Mehhikole kui ka Poolale ennustatakse võrdseid šansse," nentis Vahtramäe.

D-alagrupp näib olevat üks, kus mõlemad edasipääsejad on suhteliselt kindlad. Esimesel kohal on Prantsusmaa koefitsiendiga 1,04 ja teisel Taani koefitsiendiga 1,30. Tuneesia koefitsiendiks on 4,60 ja Austraalial 4,80, mis tähendab, et nende võimalusi kaheksandikfinaali pääsemiseks hinnatakse üsna kesiseks.

E-alagrupp on teine, kus mõlemad edasipääsejad paistavad panustajate hinnangul olevat juba sisuliselt ette teada. Esimesel kohal on Hispaania koefitsiendiga 1,10 ja teisel Saksamaa koefitsiendiga 1,15. Jaapani koefitsiendiks on 4,50 ja Costa Rica omaks 10,00. "Ehkki edasipääsejad tunduvad olevat kindlad, tuleb selles alagrupis üsna tõenäoliselt tihe rebimine alagrupi võitja koha pärast, sest Hispaania ja Saksamaa koefitsientide vahe on sisuliselt võrdne," tõi Vahtramäe välja.

F-alagrupi favoriidiks on Belgia koefitsiendiga 1,15 ja teisena pääseb tõenäoliselt edasi Horvaatia koefitsiendiga 1,45. Maroko koefitsiendiks on 3,25 ja Kanada omaks 4,00.

G-alagrupist võib pidada kõige kindlamaks edasipääsejaks Brasiiliat koefitsiendiga 1,10. Järgnevad on Šveits koefitsiendiga 2,00 ja Serbia koefitsiendiga 2,20. Kameruni koefitsiendiks on 4,50. "Ka G-alagrupi puhul ei ole täit kindlust, kas kaheksandikfinaali pääseb Šveits või Serbia, nii et tulemus selgub tõenäoliselt alles alagrupi mängudes," rääkis Vahtramäe.

H-alagrupi edasipääsejad on panustajate hinnangul samuti juba ette teada ning nendeks on Portugal koefitsiendiga 1,15 ja Uruguai koefitsiendiga 1,45. Ghana ja Lõuna-Korea koefitsient on võrdselt 3,75.

Koefitsient näitab spordiennustustel seda, mitmekordselt on võimalik oma raha hea õnne korral tagasi saada. "Kui näiteks panustada Costa Rica kaheksandikfinaali jõudmisele ja see ka päriselt juhtub, siis tähendab koefitsient 10,00 seda, et panus tuleb kümnekordselt tagasi. Panustades aga näiteks Brasiilia või Hollandi pääsule kaheksandikfinaali, tuleb summa tagasi 1,1-kordselt, sest koefitsiendiks on 1,10," selgitas Vahtramäe.

Jalgpalli MM-i spordiennustusi saab jälgida Betsafe’i lehelt.


Seotud võistlus

Seotud uudised

Seotud videod


Vaata lisaks

Täna, 21. mail 2024 on Eestis päikesepaisteline ilm

Täna, 21. mail 2024 on Eestis päikesepaisteline ilm

Täna, 21. mail on Eestis päikesepaisteline ilm. Puhub kirde- ja idatuul 3-9, puhanguti 12, rannikul kuni 14 m/s. Õhutemperatuur on 18..23, tuulele avatud rannikul 15°C ümber.

Konditsioneer paigalda enne suve

Konditsioneer paigalda enne suve

21. sajandil on suvised kuumalained ka meie kliimas tavaliseks saanud. Seeläbi muutuvad elu- ja tööruumid sageli talumatult kuumaks ja nendes viibimine raskeks. Konditsioneerid ei ole enam luksuskaup, vaid elukvaliteedi säilitamiseks vajalikud seadmed.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

info@jalkaportaal.ee | Jalkaportaal.ee 2024

Teine Maailmasõda | SuseLinux | Uusveeb | Emol | Emol Planet | Tihend | Silver | Sporditurg.ee